Photo Essay

Super-Market Time.

SHOP CARTS!

Today, I had to eat an egg omelet. So I got up and went to my local store to find the ingredients needed. Eggs , Peppers, and Candy !?!?! Ha Ha. cost me around $5 bucks, but I now have food for me and my fridge. With a my belly full and a smile on my face, I Had to share my wonderful story.

VOTE: Do you like this story?

Tell a friend about this story!

Tell a friend about this story!

  1. or
Preview

Hi there!

thought you might like this story!

http://jpgmag.com/stories/6094

Thanks,
—The JPG team

No responses

Want to leave a comment? Log in or sign up!